ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2018-2019 Н.Р.

ОГОЛОШЕННЯ 

Згідно наказу МОН України 

прийом документів до 1-х класів буде здійснюватись з 23 квітня по 31 травня 2018 року.

 

-         Всі батьки можуть подати документи до гімназії з 23.04.2018 по 31.05.2018 за попереднім записом.

-         З 1.06.18  по 15.06.18 документи прийматись не будуть!

-         Першочергове зарахування гарантоване дітям, що проживають в мікрорайоні закладу освіти.

-         Наступні мають право на зарахування діти, чиї рідні брати/сестри є учнями школи та діти, чиї батьки є працівниками школи.

-         На вільні місця з 1.06.2018  по 15.06.2018 будуть зараховані діти, що проживають в інших мікрорайонах, шляхом жеребкування. Ця інформація буде оприлюднена одразу після підписання МОН відповідного наказу.

 

 

1.06.2018 р. буде оприлюднено список дітей, зарахованих до 1 класу та інформацію про можливі вільні місця і процедуру жеребкування.

 

30.05.2018р. о 1200 у Новоборівській гімназії буде проводитись конференція для батьків майбутніх першокласників «День відкритих дверей».

 

 

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ:

 

З 26 березня 2018 року на інформаційних джерелах відділу освіти буде оприлюднено інформацію про закріплені за закладом території обслуговування (вулиці).

 

26 березня - 22 квітня 2018 року буде проведена роз'яснювальна робота серед мешканців району щодо особливостей прийому дітей до 1-х класів у 2018 році.

 

З 27 березня 2018 року буде розпочато попередній запис на подання документів дітей до вступу до 1 класу на 2018-2019 навчальний рік у гімназію (Леськів В.М. та Курдиляс Н.І.).

 

 

З 23 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року буде проводитись прийом документів дітей для зарахування у 1 клас гімназії на 2018 - 2019 навчальний рік.

 

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

2018-2019 Н.Р. 

Конституція України 

 

Стаття 53. Кожен має право на освіту

 

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

 

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

 

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

 

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

 

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ"

 

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

 

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

 

Що потрібно придбати для першокласника:

- Шкільна форма не є обов`язковою для учнів, але загальним обговоренням питання батьківською громадою та педколективом гімназії було прийнято рішення про відповідність одягу учнів офіційно-діловому стилю.

 

- Спортивна форма та взуття;

 

- Портфель або рюкзак, що відповідають віковим та індивідуальним фізіологічним особливостям дитини;

 

- Елементарне канцелярське приладдя (ручки, олівці, фарби, зошити).

 

Мікрорайон

 

вул.

 

Режим роботи першокласників

Структура навчального року:

— Навчальний рік -  два семестри

— Канікули – осінні, зимові, весняні, літні

— Робочий тиждень – 5 днів

 

Тривалість навчального часу на уроці:

— 1 клас – 30 хв,

— 2–4 класи – 40 хв

 

ГПД (1300 – 1600)

— Обід

— Прогулянка на свіжому повітрі

— Гуртки, тематичні бесіди, розвиваючі ігри та вправи

— Прогулянка на свіжому повітрі

 

Гуртки:

вокальний гурток;

— спортивні секції (баскетбол, шахмати та шашки, настільний теніс, футбол).

 

 

— До 1 вересня 2018 року будуть завершені поточні ремонтні роботи

 

— Всі учасники навчально-виховного процесу мають вільний доступ до користування навчально-методичними посібниками, технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою, бібліотечними фондами, аудіо- та відеотеками.

 

— Кабінети для першокласників до 1 вересня 2018 р. Мають бути забезпечені необхідною матеріально-технічною базою.

 

 

 

 

Додав(-ла) Адміністрація 30.05.2018