Журнал (Атестація. Курсова перепідготовка)

з/п

ПІБ

Категорія

звання

Попередня курсова перепідготовка

Наступна курсова перепідготовка

Попередня атестація

Наступна атестація

 

1

Нечипоренко Л.В.

Вища, вчитель-методист

З 15.01 по 11.05.2018

До травня 2022

06.04.2018

2023

2

Сидоренко В.В.

Перша

ВНЗ- 2013

З 09.09 по 06.12.2019

26.03.2015

2020

3

Зайнчуковська М.Ф.

Вища, старший вчитель

З 08.01 по 30.04.2013

2019

09.04.2013

2020

4

Власюк Р.С.

Вища, старший вчитель

З 02.02 по 07.05.2015

2020

07.04.2015

2020

5

Вдовенко О.А.

Вища, вчитель- методист

З 28.01 по 26.04.2013

14.01 по 17.05.2019

10.04.2014

2019

6

Фещенко О.В.

Вища, вчитель-методист

З 19.01 по 13.03.2015

2020

07.04.2015

2020

7

Воробей Л.В.

Вища

З 07.10 по 20.12.2013

З 21.01 по 24.05.2019

10.04.2014

2019

8

Градовська Л.П.

Вища, вчитель-методист (англ. мова)

З 21.01 по 19.04.2013

З 25.02 по 14.06.2019

10.04.2014

2019

Спеціаліст (німецька)

 

 

 

 

9

Гнітецька О.І.

Вища

З 17.10 по 08.12.2017

2022

06.04.2018

2023

10

Халецька Л.І.

Вища, старший вчитель

З 05.09 по 16.12.2016

2021

06.04.2017

2022

11

Зайнчуківська В.І.

Вища

З 25.01 по 29.04.2016

2020

07.04.2016

2021

12

Меринова О.М.

Перша

З 16.03 по 10.04.2015

2019

26.03.2015

2020

13

Федорченко А.С.

Спеціаліст

ВНЗ-2013

З 15.10 по 01.11.2019

-

2019

14

Рудюк О.В.

Вища, вчитель-методист (хімія)

З 05.01 по 29.04.2015

2020

06.04.2017

2022

Біологія, основи здоров’я, екологія

З 23.10 по 17.11.2017 р.

2022

2022

15

Філоненко Н.К.

Вища

З 19.02  по 15.06.2018

2022

06.04.2018

2023

16

Щербина В.П.

Вища, вчитель-методист

З 12.10 по 25.12.2015

2020

07.04.2015

2020

17

Ковальчук А.В.

Спеціаліст

ВНЗ-2013 (інформ.)

2020

-

2019

Спеціаліст

ВНЗ – 2015 (математ.)

-

-

-

18

Цюпа К.О.

Спеціаліст

ВНЗ-2015

2020

-

2020

19

Карпович Ю.А.

Вища, старший вчитель

З 09.01 по 06.04.2018

2022

06.04.2018

2023

20

Одноворченко С.В.

10 тарифний розряд

З 10.09 по 07.12.2018

2022

29.03.2018

2023

21

Перегуда В.С.

Вища (труд. навч., креслен)

З 22.01 по 18.05.2018

2022

06.04.2018

2023

Вища (обр. мис.)

З 17.11 по 12.12.2014

З 18.02 по 07.06.2019

2018

2023

22

Стецюк Л.Т.

Вища (практ. психолог)

З 23.10 по 17.11.2017

2022

06.04.2018

2023

Спеціаліст (географія)

-

2020

-

2021

23

Макарець Л.М.

Спеціаліст

З 12.03 по 30.03.2018

2022

29.03.2018

2023

24

Курдиляс Н.І.

Вища

З 10.09 по 07.12.2018

2023

06.04.2017

2022

25

Леськів В.М.

Вища, вчитель-методист

З 21.01 по 19.04.2013

З 25.02 по 14.06.2019

10.04.2014

2019

26

Мошківська Г.М.

Вища, вчитель-методист

З 09.01 по 06.04.2018

2022

06.04.2018

2023

27

Перегуда С.С.

Вища

З 07.10 по 20.12.2013 р

З 18.02 по 07.06.2019

10.04.2014

2019

28

Шкробот О.Т.

Спеціаліст

З 12.10 по 25.12.2015

2020

26.03.2015

2020

29

Панченко Н.Б.

Вища

З 02.09 по 15.11.2013

З 21.01 по 24.05.2019

10.04.2014

2019

30

Кучер В.А.

Спеціаліст (вчитель історії та правознавства)

ВНЗ-2010

З 04.03 по 22.03.2019

-

2019

Спеціаліст (вихов. ГПД)

-

2020

-

2019

31

Міліченко Л.В.

Спеціаліст

-

2020

27.03.2013

2020

32

Ткачова Д.С.

Тарифний розряд 10

ВНЗ-2017(бакалавр)

2022

-

2021

33

Добровольська В.В.

І категорія (укр. мова)

З 10.04 по 27.04.2018

2022

27.03.2018

2023

Спеціаліст (зарубіжна л-ра)

-

2020

-

2023

34

Червінська І.С.

10 тарифний розряд

ВНЗ-2015 (бакалавр)

2020

-

2020

35

Вдовиченко Л.В.

10 тарифний розряд

ВНЗ-2019

2024

-

2020

36

Суворова Л.М.

Перша

11.03 по 16.03.2013

 

23.03.2017

2022

37

Швець В.П.

Спеціаліст

ВНЗ-2001

2020

-

2020

38

Лозовик О.А.

Перша

З 12.09 по 07.10.2016

2021

24.03.2016

2021

39

Лозовик Т.Б.

8 тарифний розряд

З 19.03 по 23.03.2018

2022

29.03.2018

2023

Оновив(-ла) Раїса Власюк 03.03.2019