Малює жовтень на кущах узори

 

"Дивосвіт осені" - під такою назвою  у гімназії пройшов тиждень осені.  1 жовтня учні 1-7 класів підготували композиції та поробки з природного матеріалу.

2 жовтня школярі взяли активну участь у благодійному ярмарку "Захисникам з любов"ю" - було зібрано кошти на придбання смаколиків, необхідних продуктів для воїнів АТО.

3 жовтня учні 2-А класу ( класовод Леськів В.М.) запросили глядачів на "Осінній бал"

4 жовтня, у переддень Дня вчителя,  одинадцятикласники ( кл.керівник Меринова О.М.) привітали вчительський колектив гімназії з професійним святом. Вчителі щиро вдячні учням 11 класу за неймовірні емоції, святкову атмосферу та  гарний настрій!

2 жовтня учні Новоборівської гімназії провели благодійний ярмарок "Захисникам з любов"ю". Було зібрано 2165 грн. Учні 10 класу закупили продукти харчування довготривалого зберігання (печиво, цукерки, каву, чай, згущене молоко, консерви (рибні та паштети), часник, цибулю, сало, гірчицю, хрін). Дівчатка 8-А класу сало засолили, підготували усе до транспортування. Маємо святковий гостинець для наших захисників!
8 жовтня пакунки з продуктами передані Отцю Петру, який доправить усе бійцям 501 Окремого батальйону морської піхоти.
Повертайтеся живими і нехай якнайскоріше закінчиться війна!!! З Днем Захисника Вітчизни!

14 жовтня - День Захисника України.
Святковий концерт у Будинку культури.
Дякуємо вам, наші захисники, за мирне небо над нашими домівками! Слава Україні! Героям слава!

 

16 жовтня учні початкової ланки Новоборівської гімназії вирушили до водосховища на День здоров"я. Дякуємо педагогу-організатору Кучер В.А. за цікаву конкурсну програму, а також учням 11 класу за надану допомогу у проведенні заходу.

Наступного дня, 17 жовтня, на День здоров"я пішли учні середньої та старшої ланки. Гарна сонячна погода, краса осінньої природи, цікаві змагання  сприяли гарному настрою і дітей, і дорослих.

17 жовтня у актовій залі зібрались глядачі. Учні 3-А класу ( класовод Мошківська Г.М.) підготували захід " Математика - цариця наук".

"Краса і велич символів України" - усний журнал, який підготували учні 6-Б класу (кл.керівник Халецька Л.І.) Виступ відбувся 22.10.19р.

 

"Свято казки" - літературно-музична композиція учнів 4-А класу (класовод Зайнчуковська М.Ф.).
Дякуємо Чижевській Ларисі за святкові костюми.
Учні 4-А класу дякують Кошовенко Лідії за зв"язані гачком іграшки для лялькового театру.

24 жовтня учні 4-А класу ( класовод Зайнчуковська М.Ф.) завітали у гості до вихованців Центру розвитку дитини "Казка". Літературно-музичну композицію "Свято казки" малюки переглянули з цікавістю. Дякуємо господарям закладу за гостинність!

"Книга відкриває світ" - відкритий виховний захід учнів 4-Б класу

( класовод Міліченко Л.В.)

Попереду осінні канікули. Усім школярам бажаємо гарного відпочинку!

 

 

 

 

Оновив(-ла) Анна Федорченко 06.11.2019