А місяць лютий, не такий вже й лютий...

А місяць лютий, не такий вже лютий!

І сонце посміхнулося згори!

Південний вітер трохи вже забутий

Полоскотав заснулі явори.

18 лютого 2020 року у Новоборівському ліцеї імені Василя Лунька відбувся семінар вчителів математики та фізики. Семінар розпочався екскурсією по геологічному музею, завідує яким Щербина Віра Панасівна. Екскурсію провела учениця 11 класу Андрусяк Христина. Відкритий урок з математики провела Меринова Олена Миколаївна. Навчальна гра "Хто зверху?" - сподобалась усім глядачам. Було цікаво та пізнавально!

20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.
Учні 10 класу (класний керівник Фещенко О.В.) підготували відкритий виховний захід - "Небесна Сотня".

21 лютого в усьому світі відзначається День рідної мови.
В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови».
Бібліотекар Лозовик Тетяна Борисівна підготувала і провела з учнями ліцею захід "О слово рідне, хто без тебе я?"

 

 

 

 

 

 

 

Оновив(-ла) Анна Федорченко 23.02.2020