Березневої пори кап-кап-капає згори.

Березневої пори
Кап-кап-капає згори.
У краплині дужа сила —
Дірку у льодку пробила.

І хоч дірка невеличка,
З неї виткнулась травичка,
Дивиться на небо сине —
Щиро дякує краплині.

Сьогодні, 3 березня, учні Новоборівського ліцею імені Василя Лунька були учасниками конкурсу читців творів Тараса Шевченка. Вітаємо преможців! У молодшій віковій групі І місце виборола учениця 5-А класу Сержанська Олександра, у середній віковій групі перемога в учениці 8-А класу Власюк Анни, у старшій - переможцем став десятикласник Билюк Костянтин. Подякою за активну участь та яскравий виступ на конкурсі виконавців художнього слова імені Тараса Шевченка нагороджена учениця 4-А класу Суворова Ангеліна. Дякуємо усім учасникам конкурсу!

"Весняне свято" - відкритий виховний захід учнів 2-А класу (класовод Леськів Валентина Миколаївна)
Малюки-другокласники привітали з весняним святом своїх мам, бабусь, усіх присутніх жінок та дівчаток. Дякуємо за гарний настрій і щирі побажання!

До Новоборівського ліцею імені Василя Лунька завітала голова молодіжної громадської організації "МОЛОДЬ ДІЙ", засновник громадського об"єднання "Громада для людей", психолог Матвієнко Анна Леонідівна. Вона провела з учнями 7-8 та 9-11 класів зустрічі-лекторії на тему "Профілактика негативних звичок у молоді" в рамках проекту "Україна без дурману". Щиро вдячні Анні Леонідівні за співпрацю!
4-5.03.2020р.

 

 

Оновив(-ла) Анна Федорченко 09.03.2020