Жовтневий калейдоскоп

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва.

У переддень цих свят, учні Новоборівського ліцею імені Василя Лунька долучилися до акції "Захисникам - з любов"ю". Було зібрано 2254 гривні - на які придбані продукти харчування (10 кг сала, сирокопчена ковбаса, паштети, соуси, приправи, кава, чай, печиво...). Ці смаколики були надіслані воїнам 501 окремого батальйону морської піхоти. Щира вдячність отцю Петру (Андрусяку Петру Івановичу) за співпрацю і підтримку.

Учні, вчительський колектив, працівники ліцею вітають захисників нашої неньки України зі святом. Дякуємо вам за мирне небо над нашими домівками! Повертайтесь додому живими!

Слава Україні! Героям - слава!

   

    

15 жовтня відбулася гра-квест ГПД (3-А, 3-Б та 4-А класи) присвячена Дню козацтва. Вихователь Вдовиченко Л. В

     

    

    

    

16 жовтня учні 7-А класу (класний керівник Федорченко А.С.) для школярів 6 класів провели квест "Козацька слава живе у віках".

      

21 жовтня відбувся "Математичний двобій" між хлопцями та дівчатами 5-А класу (класний керівник Меринова О.М.)

Літературно-музичну композицію "Моя Україна" - підготували учні 4-А класу (класовод Мошківська Г.М.) - 22 жовтня.

У рамках тижня дитячої книги «Книга знань завжди відкрита», 22 жовтня бібліотекарем Лозовик Тетяною Борисівною проведено заняття "Бережи книгу - вона твій друг і порадник" з учнями 3-А та 3-Б класів.

22 жовтня учні 7-Б класу (класний керівник Халецька Л.І.) спробували свої сили у літературному квесті по творах Т.Г.Шевченка.

"Віночок вити - життя любити" - відкритий виховний захід учнів 4-Б класу (класовод Перегуда С.С.)

23.10.2020р.

Цікавий математичний КВК між дівчатками та хлопцями 6-А класу провела

Зайнчуківська В.І.

23.10.2020р.

Попереду осінні канікули. Відпочивайте! Набирайтесь сил!

Оновив(-ла) Анна Федорченко 08.11.2020