Квітень! Квітень!.. проліски — аж сяють! Сині очі юної Весни!

Квітень
Весно, весно! Перші квіти
Розцвітають на землі.
Сині проліски привітно
Зводять вінчики малі.

І хоч, може буде влітку
Більше квітів запашних,
Та для нас найперша квітка
Наймиліша від усіх.

     «Ау», ­– кричать люди, якщо заблудять у лісі. Це означає: «я сам, відгукніться, хто чує». Слово «аутизм» теж цього кореня, воно походить від грецького autos – «сам», а аутизм — «занурення у себе».

«Аутизм не виліковний, але при своєчасній діагностиці та корекційному втручанні, дитина може бути адаптована до життя у дорослому віці», – кажуть учасники акцій "Стань супергероєм для дитини з аутизмом" та "Одягни щось блакитне".

2 квітня по усьому світу люди одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію.

Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води.

В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цією проблемою, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.

Соціальний педагог Новоборівського ліцею ім.В.Лунька Макарець Л.М. провела заняття у 2-Б класі (класовод Панченко Н.Б., асистент учителя Слобожан І.О.)

Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.

                                                                                    В.О. Сухомлинський

Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875 рр.). Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Лозовик Тетяна Борисівна - бібліотекар Новоборівського ліцею ім.В.Лунька провела бібліотечний урок з другокласниками.

7 квітня на сцені ліцею учні 2-А класу (класовод Шкробот О.Т.) показали свято "Бджілка-трудівниця".

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі. Слоган Дня Землі 2021 року - "Відродити нашу Землю".

Учні 2-Б класу (класовод Панченко Ніна Болеславівна) приєдналися до екологічної ініціативи. Вони придбали 5 саджанців сортових яблунь та посадили їх біля ліцею.

23 квітня попрощалися з Букварем учні 1-А класу (класовод Зайнчуковська М.Ф.). "Абетка - квітковий дивограй" - літературно-музична композиція першокласників.

27 квітня зі своєю першою книжкою - Букварем прощались учні 1-Б класу (класовод Міліченко Л.В.)

 

"Цей чарівний світ природи" - літературно-музична композиція учнів 2-Бкласу (класовод Панченко Н.Б.)

28.03.21р.

Напередодні Великодня вчителі, учні та їх батьки долучилися до благодійної акції "Захисникам - з любов"ю".

Ось цими святковими великодніми смаколиками ми хочемо порадувати наших захисників і висловити їм щиру вдячність за чисте небо над головою, за наше мирне життя.

Слава Україні! Героям слава!

Щира вдячність усім, хто долучився до цієї акції!

 

 

 

 

 

 

Оновив(-ла) Анна Федорченко 04.05.2021