Грудень-місяць рік кінчає, нас до свята наближає.

Грудень скрізь господарює,
Замки крижані мурує,
На ялинові верхи
Одягає кожухи.
Грудень-місяць рік кінчає,
Нас до свята наближає.

Класний керівник 5-Б класу Гвоздовська Н.М. провела пізнавально-розважальну гру "Що я знаю про світ, який мене оточує".  01.12.21р.

     

2 грудня вихователь ГПД Кондратовець О.В.  організувала  на свіжому повітрі рухливий квест "У пошуках скарбів".  Участь у розвазі   брали діти трьох груп-команд -  "Живчик", "Капітошка", "Веселка".

 

У рамках тижня правових знань учні 10-А класу (класний керівник Гнітецька О.І.)  провели усний журнал "Сторінками Загальної  декларації прав людини". 10.12.21р.

          

       

Квест "Запали зірку Святому Миколаю", у переддень улюбленого свята малят, провела вихователь ГПД Литвинчук Н.В. Учні 3-4 класів, вихованці групи, виконали цікаві завдання на зупинках, назбирали зірок, щоб освітити дорогу Святому Миколаю, за що й отримали смачні гостинчики та подяки.

 

Зима на свята багата! У цьому переконали глядачів учні 3-Б класу (класовод Панченко Н.Б.). "Калейдоскоп зимових свят" - літературно-музична композиція третьокласників.

17.12.21р.

  

 

  

 

 

Учні 7-Б класу (класний керівник Власюк Р.С.)  підготували проект "У грудні, що не день, то свято!"

17.12.21р.

  

      

  

У зв'язку із значним поширенням короновірусної інфекції та згідно  карантинних вимог, загальні Новорічні дійства у ліцеї не проводились.

Дідусь Мороз із Снігуронькою завітали до кожного класу початкової ланки, привітали малят з прийдешніми святами та пригостили солодкими подарунками.

У фойє ліцею усі бажаючі мали зиогу сфотографуватися біля новорічної фотозони.

 

 

 

 

 

Оновив(-ла) Анна Федорченко 03.02.2022