День самоврядування - 2015

Доброю традицією в нашому навчальному закладі є проведення Дня самоврядування.

       В переддень вчительського свята владу в гімназії  в свої руки беруть старшокласники.

В цей день вони самі  проводять уроки, миють шкільні коридори, виконують обов’язки директора, заступників, психолога, соціального педагога, медичної сестри, завгоспа.

      До проведення цього заходу  усі готуються заздалегідь. Спочатку розподіляються «ролі». Учні  9-11 класів самі вирішують,  ким вони хочуть бути у цей незвичайний день : вчителем чи медичною сестрою, техпрацівником чи директором. Кожен реально оцінює свої можливості. Складається розклад для вчителів-дублерів, проводиться ретельна підготовка до уроків, консультації  із вчителями.  Напередодні проводиться нарада, на якій педагог-організатор  ще раз нагадує старшокласникам про велику відповідальність кожного  за  обрану  ділянку роботи.

       Нарешті  ранок  2 жовтня.  О 8 годині  новопризначені директор, заступники вже на робочому місці.  Деякі вчителі вже розпочали нульові уроки. Все йде по плану. На 9 годину до гімназії збіглися і малюки. Вони теж полюбляють цей день, адже на них чекає зустріч з новими вчителями.

      

       Після першого уроку  усі поспішають на робочу лінійку. Заступник з виховної роботи  ( Горошко-Кулішова Тетяна ) знайомить школярство з планом роботи на наступний тиждень.

       А щоб ви побачили як сяяли цього дня шкільні коридори!  Як старалися нові техпрацівники! Вони стежили за чистотою не тільки в приміщенні гімназії, а й на пришкільній території.

   День пройшов вдало. Уроки,  виховні години, години соціального педагога і психолога проведені, щоденники заповнені. За всім ретельно спостерігала директор – учениця 10-А класу Гнітецька Альона.

Секретар - Шевчук Альона

Соціально-психологічна служба гімназії

Після уроків учні запросили вчителів до актової зали на святковий концерт «Уклін доземний вчителю тобі!»

Додав(-ла) Адміністрація 21.01.2018